NAKLEJKA CYFRY SAMOPRZYLEPNE 3 mm NAKLEJKI Z FOLII CZARNY MATOWY
Naklejki cyfrowe samoprzylepne o wysokości 3 mm w eleganckim czarnym matowym kolorze to idealne rozwiązanie dla osób, które pragną nadać swoim przedmiotom unikalny charakter. Dzięki nim możesz łatwo i szybko oznaczać różne przedmioty, tworzyć dekoracje oraz personalizować różnorodne projekty. Wytrzymałość tych naklejek sprawia, że są one odporne na działanie światła słonecznego oraz wilgoci, co czyni je doskonałym wyborem do zastosowań zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Warto zaznaczyć, że naklejki te są wykonane z folii samoprzylepnej Oracal 641, co gwarantuje ich wysoką jakość i trwałość. Ich niewielki rozmiar sprawia, że są one niezwykle praktyczne w użyciu, a dzięki dużej ilości cyfr na arkuszu (2300 sztuk), możesz zrealizować wiele projektów bez obaw o ich niedobór. Bez względu na to, czy planujesz oznaczać modele, tworzyć etykiety, czy po prostu chcesz dodać osobisty akcent do swojego otoczenia, te naklejki spełnią Twoje oczekiwania. Warto również zwrócić uwagę na ich estetykę – czarny matowy kolor nadaje im nowoczesny wygląd, który świetnie komponuje się z różnymi stylami dekoracyjnymi. Dzięki ich prostocie i elegancji, możesz być pewien, że Twoje projekty będą wyglądały profesjonalnie i schludnie. Dodatkowo, ich zastosowanie nie ogranicza się tylko do oznaczania – świetnie sprawdzą się również w różnych kreatywnych projektach, takich jak scrapbooki, kartki okolicznościowe czy dekoracje na przyjęcia. Wybierając naklejki cyfrowe samoprzylepne, inwestujesz w produkt, który łączy w sobie funkcjonalność i estetykę, co czyni go idealnym wyborem dla każdego, kto ceni sobie jakość i styl.


Cyfry samoprzylepne 3 mm naklejki z folii czarny matowy
⭐ Samodzielne wykonanie oznaczeń przedmiotów lub ich ponumerowanie nie musi stanowić problemu. Wystarczy nabyć zestaw samoprzylepnych cyfr lub liter. Zestawy, sprzedawane w formie arkusza 20X24 cm, produkowane są z folii samoprzylepnej oracal 641.
⭐ Wysokość znaków, wynosząca 3 milimetry, sprawia, że doskonale nadają się do wykonywania napisów na modelach lub innych małych przedmiotach. Produkt odporny na światło słoneczne i działanie wody. Cyfry jednokolorowe wycinane ploterowo po obrysie (bez tła). Ilość cyfr jak na zdjęciu głównym.
UWAGA !!!
⭐ Cyfry są bardzo małe ich odklejenie od arkusza i przyklejenie w miejscu docelowym wymaga cierpliwości oraz użycia pęset modelarskich lub podobnych precyzyjnych narzędzi.

➡️ Specyfikacja
- Kolor: czarny matowy
- Ilość: 1 arkusz (2300 cyfr)
- Rozmiar arkusza: 20x24 cm
- Wysokość znaku: 3 mm (3 milimetry)
- Trwałość: 3-4 lata
- Grubość folii: 70 mikronów
- Rodzaj folii: Oracal 641
✅ Dostępne są również oferty w innych rozmiarach i kolorach.