Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Naklejki rowerowe

( ilość produktów: 55 )

 

Własny rower jest marzeniem każdego dziecka. Możliwość wybrania się na wycieczkę w towarzystwie rodziny lub kolegów i koleżanek to świetna zabawa na wiele ciepłych, letnich popołudni. Jednak co można zrobić, by dziecięcy rower wyróżniał się na tle innych?

Nietypowa ozdoba naklejki na rower

Jeśli chcesz, by rower Twojego dziecka nie wyglądał tak samo jak reszta na stojaku pod szkołą czy gdziekolwiek indziej, jest proste rozwiązanie. Gdy pociecha chce zyskać oryginalny wygląd swojego pojazdu, wystarczy zakupić naklejki ozdobne na rower. Są one samoprzylepne, co oznacza że nawet kilkulatek poradzi sobie z samodzielnym nałożeniem ich na rower w dowolnie wybranych przez niego miejscach.

Naklejki wycinane ploterem (ploterowo) z folii charakteryzują się dużą dokładnością, dzięki czemu wybrane kształty są idealnie odzwierciedlają wzór. Można znaleźć naklejki-gwiazdki, grochy, kwiatki i wiele innych, dopasowanych do dziecięcych gustów.

Dzięki naklejkom, możliwe jest uzyskanie nietypowego wyglądu roweru, który czyni go charakterystycznym. To z kolei sprawia, że ryzyko kradzieży maleje, podobnie zresztą jak spada szansa na przypadkowe zabranie roweru przez inne dziecko, które posiada pojazd o zbliżonym wyglądzie. Dodatkowo, dla części maluchów samodzielne ozdobienie roweru może stanowić zachętę do nauki jazdy.

Jak jeszcze można wykorzystać naklejki?

Warto pamiętać, że naklejki rowerowe to nie tylko świetna ozdoba roweru, ale również możliwość zamaskowania jego mankamentów. Podczas codziennego użytkowania zdarza się, że niektóre jego fragmenty ulegną obtarciu na przykład w wyniku upadku, oparcia roweru o ścianę lub inny przedmiot czy jego nieprawidłowego przechowywania.

Naklejki ozdobne na rower to świetna możliwość ukrycia ewentualnych uszkodzeń i tym samym przywrócenia świetnego wyglądu roweru. Szeroki wybór wzorów lubianych przez dzieci sprawia, że możliwe jest dopasowanie ich do gustu pociechy.

Naklejki na rower szosowy z imieniem na zamówienie

Naklejki rowerowe są doskonałą metodą wyróżnienia jednośladów od innych. Możemy wydrukować naklejki rowerowe z ich nazwiskiem i właścicielem, skierowane do klienta osobistego i zespołów rowerowych. Wszystkie naklejki rowerowe, które oferujemy w naszych katalogach, produkowane są w wysokiej jakości i są wyjątkowo odporne, a także mogą być stosowane w sposób ochronny, aby zapobiec wilgoci, słońcu i zabrudzeniu. Nasze naklejki są bezpiecznie przymocowane do roweru. Naklejki zostały zaprojektowane tak, aby oko pozostawało atrakcyjne estetycznie przez większość czasu, więc nie ma żadnego niebezpieczeństwa zanikania.

Naklejki na rower - kalkomania

Czy rowery są wyjątkowe? Znajdź naklejkę rowerową na sprzedaż w sklepie internetowym naklejka24.pl posiada wytrzymałą i stylową naklejkę na każdy rower i zawiera naklejkę przyciągającą wzrok. Różne rozmiary dostępne są również jako urządzenia ochronne. Używaj ich do malowania farb na ramkach rowerowych i oponach.

pixelpixel