Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Naklejki litery samoprzylepne

( ilość produktów: 150 )

Być zauważonym dzięki napisom samoprzylepnym

Jednym z bardzo popularnych sposobów na pokazanie się światu, zwrócenie uwagi jest oklejenie samochodu lub witryn sklepowych lub biurowych. Kolorowe naklejki litery tworzą nazwę firmy, informują o promocjach, układają się w hasła reklamowe. Zestawy są sprzedawane na arkuszach 21x25cm każda litera jest precyzyjnie wycięta po obrysie można jej stosować na zewnątrz budynków jak i w środku pomieszczeń. Arkusze sprzedawane są bez folii transportowej.

Naklejki litery samoprzylepne

Litery do naklejania duże lub małe, w zależności od indywidualnych potrzeb można zamówić w każdej drukarni, która świadczy usługi wycinania ploterem z folii samoprzylepnej. Barwiona na etapie produkcji folia posiada pełne wybarwienie (dzięki temu można ją używać do wewnętrznych jak i zewnętrznych ekspozycji) oraz charakteryzuje się dużą trwałością oraz odpornością na działanie takich czynników jak promieniowanie słoneczne, wahania temperatur czy opady atmosferyczne. Wysoka jakość foli samoprzylepnej jest gwarancją długiego dobrego, oryginalnego wyglądu napisu. Litery można zamówić:

  • w różnych kolorach - wybór kolorów folii w niektórych drukarniach jest ograniczony, lecz klienci nie są zdani tylko na czarne lub białe litery,
  • w różnych wielkościach,
  • w różnych krojach - drukarnia oferuje różne rodzaje czcionki
  • na każdym zdjęciu jest przedstawiona rzeczywista ilość liter jaka znajduje się na arkuszu

Naklejki literki to efektowna i niedroga forma reklamy. Cieszy się dużą popularnością także ze względu na bezinwazyjny sposób montażu (litery samoprzylepne przykleja się bez użycia narzędzi) i łatwy sposób usuwania naklejek.

Dodatkowym atutem naszej oferty jest darmowa dostawa do paczkomatu do zamówień powyżej 40zł. Dostępne są również inne formy wysyłki:

  • Kurier Inpost
  • DPD
  • Paczkomaty

Czy litery w arkuszach są gotowe do użycia ?

Naklejki litery sprawdzają się gdy konkurencja w danej branży jest silna, to reklama jest kanałem, który służy do zdobywania i przyciągania klientów. Reklamować się można na różne sposoby - rozdając ulotki informujące o usługach lub produktach, poprzez komunikację w mediach społecznościowych, pojawiając się na branżowych wystawach i targach. Jednym słowem - trzeba być aktywnym, widocznym. Naklejanie liter na zewnątrz lokalu pozwali zostać zauważonym przez przechodniów, natomiast napisy wewnątrz pomieszczeń pozwolą na poinformowanie o promocji.  Z naszych liter samoprzylepnych można tworzyć napis na każdym suchej i gładkiej powierzchni wolnej od zabrudzeń oraz różnych pyłków. Naklejki są wykonywane w Polsce z folii produkowanej w Niemczech.

Liter samoprzylepne i ich zalety?

Samoprzylepne naklejki to również komfort i wygoda, ponieważ nie używa się tu żadnych sprzętów do naklejania. To wspaniałe i wygodne narzędzie, które wspaniale nadaje za się do aplikacji samemu.  Jednocześnie te naklejki świetnie sprawdzają się w warunkach domowych kiedy pojawia się potrzeba oznaczenia przedmiotów.
W odróżnieniu do naklejek naklejanych na zimno, literki samoprzylepne są proste w produkcji i cechują się łatwością aplikacji. Zewnętrzna warstwa antyadhezyjna pozwala na sprawne zdjęcie etykiety z warstwy podkładu.
Koszty znakowania są tu znacznie niższe i szybsze niż gdy korzystamy z oznaczania przy użyciu kleju na zimno. Sam Proces naklejania wlepki jest bardzo prosty i w odróżnieniu od innych rodzajów oznaczenia, jest możliwość samodzielnego naklejania. Naklejki samoprzylepne cechują się wysoką trwałością. Zostały wykonane z materiałów odpornych na zepsucie przez wilgoć, oraz słońce.  Masz pewność że będą trzymać się na powierzchni przez bardzo długi czas. Nie stracą też swoich właściwości nawet po długim okresie czasu.

pixelpixel