Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Naklejki strzałki samoprzylepne

( ilość produktów: 77 )

Uniwersalnym symbolem używanym do oznaczania kierunku jest naklejka strzałka. Strzałki to prosty i szybki sposób, by wskazać na kierunek. Jakie rodzaje strzałek można kupić? Jakie mają one zastosowanie? Gdzie je zamówić?

Naklejki strzałki oznaczeniowe – co to jest?

Materiały jak strzałki mają formę wycinanych w samoprzylepnej folii strzałek. Umieszczone w odpowiednich miejscach naklejki strzałki pozwalają na czytelne oznaczenie kierunku.

Tego rodzaju produkty kierunkowe wycina się za pomocą plotera z folii, dzięki czemu cechują się one estetycznym wyglądem, wysoką odpornością na czynniki zewnętrzne i mogą być łatwo montowane ze względu na właściwości samoprzylepne.

Samoprzylepne strzałki można podzielić na różne warianty:

  • Wielkość – dostępne są strzałki małe oraz duże, które natychmiast przyciągają wzrok z dalszej odległości.
  • Kolor – strzałeczki oferowane są w wielu kolorach, które również mają symboliczne znaczenie, na przykład służą do oznaczania konkretnych typów mediów

Niebieski - najbardziej popularne strzałki to strzałki w kolorze niebieski i czerwony, używane do oznaczania instalacji wentylacyjnych i grzewczych.

Jakie zastosowanie mają naklejki strzałki samoprzylepne ?

Naklejki w formie strzałek mają bardzo szerokie zastosowanie i mogą być użyte w każdym miejscu, w którym należy czytelnie oznaczyć kierunek.

Przykładowe zastosowanie naklejek strzałek:

  •  Budynki jak biura, magazyny, obiekty medyczne i inne – strzałki kierunkowe umieszczone na podłodze i ścianach pozwalają na łatwe dotarcie do konkretnego miejsca.
  •  Instalacje – strzałka służy do znakowania rurociągów, na przykład wodnych, ściekowych i z innymi mediami. Przykładowo w instalacjach wodnych oznacza się kierunek przepływu wody zimnej strzałkami niebieskimi, a ciepłej – czerwonymi, z kolei do oznakowania gazu ziemnego służą strzałki żółte.

Naklejki strzałki można kupować bezpośrednio u ich producentów, gdzie wybór tego typu materiałów jest najszerszy.

pixelpixel