Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Cyfry samoprzylepne

( ilość produktów: 132 )

Cyfry samoprzylepne

Godziny otwarcia, godziny przerw, wysokość rabatów podczas wyprzedaży, nowe ceny, oznaczanie produktów - to tylko niektóre informacje, które w reklamach można wyrazić za pomocą cyfr. Można je spotkać na drzwiach, witrynach, samochodach, banerach, przedmiotach - na płaskich lub lekko wypukłych powierzchniach (uprzednio oczyszczonych i osuszonych). Stosunkowo tani koszt, łatwy sposób aplikacji i usuwania sprawia, że naklejki są bardzo chętnie i szeroko stosowane. Nasze naklejki cyfry i litery samoprzylepne wycinane są z folii samoprzylepnej wysokiej jakości. Niskie ceny, szybka dostawa i czas realizacji.

Cyferki naklejane

Naklejki cyfry wycinane są z folii samoprzylepnej. Drukarnie zazwyczaj oferują ich kilka rodzajów - ekonomiczne lub wysokiej jakości. Jeśli reklama lub informacja dla klientów będzie obowiązywała przez dłuższy czas, lepiej zdecydować się na folię wysokiej jakości, ponieważ charakteryzuje się ona lepszymi właściwościami tj. trwałość i odporność (zadrapania, wodę, promieniowanie słoneczne). Cyferki samoprzylepne można zastosować na wewnętrznych lub zewnętrznych ekspozycjach (można zamówić odbicie lustrzane cyfr) - folia, z której są wycinane za pomocą plotera, posiada z dwóch stron takie samo wybarwienie.

Naklejki cyfry samoprzylepne- jakie można zamówić?

Każda drukarnia posiada swój wachlarz usług, niemniej jednak w każdej z nich można dokonać wyboru:

  • koloru naklejki,
  • wielkości znaku,
  • rodzaju czcionki,
  • rodzaju efektu (mat, połysk, fakturowana powierzchnia itp.)

lub można dostarczyć indywidualny projekt.

Ploter z tnącą głowicą poradzi sobie z najbardziej finezyjnymi kształtami. Cyfry najczęściej wycinane są z folii oracal 641- jest to folia ploterowa o grubości 75 mikronów, której trwałość dla barwy czarnej i białej wynosi 4 lata, natomiast dla kolorów 3 lata.

pixelpixel