Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Świąteczne

( ilość produktów: 5 )

Szukasz pomysłu na świąteczne dekoracje?

Wybierz urocze naklejki ozdobne w formie płatków śniegu! Różnorodne wzory i wielkości w połączeniu z prostą aplikacją powodują, że to doskonały sposób na szybkie przyozdobienie wielu powierzchni. Darmowa wysyłka śnieżynek do paczkomotu od 40 zł.

Naklejki płatki śniegu – zimowa ozdoba w wielu wariantach

Dekoracje w kształcie płatków śniegu natychmiast kojarzą się z zimą i Bożym Narodzeniem. Właśnie dlatego naklejki śnieżynki idealnie wpisują się w świąteczny klimat, przywodząc na myśl ośnieżone krajobrazy i bożonarodzeniową celebrę.

Świąteczne naklejki płatki śniegu produkowane są z folii samoprzylepnych przez wycinanie ich ploterem. Ploter pozwala na uzyskanie bardzo precyzyjnych wzorów, w tym także misternych śnieżynek w różnych wielkościach i kształtach.

Samoprzylepne śnieżynki najczęściej są wycinane w foliach w kolorze białym, dzięki czemu pozwalają na stworzenie wrażenia padającego śniegu. Mogą mieć błyszczące lub matowe wykończenie zależnie od efektu estetycznego, jaki pragnie się uzyskać.

Jak wykorzystać naklejki śnieżynki do dekoracji?

Wycinane z folii naklejki ozdobne śnieżynki mogą być naklejane na powierzchnie we wnętrzach i na zewnątrz. Świetnie nadają się do wykorzystania zarówno w domach i w mieszkaniach, jak i w sklepach czy w lokalach usługowych, aby wprowadzić do nich świąteczną atmosferę.

Naklejki w kształcie śnieżynek mogą posłużyć do przygotowania stylowych dekoracji:
- Na oknach i drzwiach,
- Na witrynach sklepowych,
- Na ścianach i ściankach działowych,
- Na meblach,
- Na lustrach,
- Na prezentach.

Dekoracyjne naklejki śnieżynki nadają się do używania na wiele sposobów. Można zastosować naklejki o różnych wielkościach i kształtach albo zdecydować się wyłącznie na jeden wzór płatków śniegu.

Naklejki mogą być łatwo i szybko umieszczone na całej powierzchni dekorowanego przedmiotu lub tylko na jego części, co daje nieograniczone możliwości w tworzeniu pięknych kompozycji z okazji świąt Bożego Narodzenia!

pixelpixel