NAKLEJKA CYFRY SAMOPRZYLEPNE 7 mm NAKLEJKI Z FOLII TURKUSOWY Z POŁYSKIEM
Turkusowe naklejki samoprzylepne w kształcie cyfr o wysokości 7 mm, wykonane z folii z połyskiem, to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto pragnie wprowadzić odrobinę koloru i stylu do swoich projektów. Dzięki samoprzylepnym właściwościom, naklejki te są niezwykle łatwe w aplikacji i mogą być stosowane na różnych powierzchniach, co czyni je idealnym wyborem do oznaczania przedmiotów, dekoracji czy personalizacji. Ich wysoka jakość oraz odporność na działanie światła słonecznego i wody sprawiają, że są one trwałe i niezawodne. Możesz je wykorzystać do oznaczania pudełek, zeszytów, a także do tworzenia ciekawych kompozycji artystycznych. Naklejki są dostępne w formie arkusza o wymiarach 21x25 cm, co ułatwia ich przechowywanie i użytkowanie. Zestaw zawiera 946 cyfr, co daje ogromne możliwości w zakresie twórczości i organizacji. Wysokość cyfr wynosząca 7 mm sprawia, że idealnie nadają się do wszelkiego rodzaju projektów, zarówno tych większych, jak i mniejszych. Dodaj stylu swoim projektom i wyróżnij się dzięki tym wyjątkowym naklejkom!

Cyfry samoprzylepne 7 mm naklejki z folii turkusowy z połyskiem
⭐ Samodzielne wykonanie oznaczeń przedmiotów lub ich ponumerowanie nie musi stanowić problemu. Wystarczy nabyć zestaw samoprzylepnych cyfr lub liter. Zestawy, sprzedawane w formie arkusza 21X25 cm, produkowane są z folii samoprzylepnej oracal 641.
⭐ Wysokość znaków, wynosząca 7 milimetrów, sprawia, że doskonale nadają się do wykonywania napisów praktycznie na każdym zwartym podłożu. Produkt odporny na światło słoneczne i działanie wody. Cyfry wycinane ploterowo po obrysie (bez tła). Ilość cyfr jak na zdjęciu głównym.

➡️ Specyfikacja
- Kolor: turkusowy z połyskiem
- Ilość: 1 arkusz (946 cyfr)
- Rozmiar arkusza: 21x25 cm
- Wysokość znaku: 7 mm (7 milimetrów)
- Trwałość: 3-4 lata
- Grubość folii: 70 mikronów
- Rodzaj folii: Oracal 641
✅ Dostępne są również oferty w innych rozmiarach i kolorach.