NAKLEJKA LITERY SAMOPRZYLEPNE 7 cm NAKLEJKI Z FOLII BEŻOWY Z POŁYSKIEM
Stylowe samoprzylepne litery w odcieniu beżowym z połyskiem, o wysokości 7 cm. Idealne do dekoracji wnętrz, projektów DIY i personalizacji. Łatwe w aplikacji i usuwaniu, dodadzą wyjątkowego charakteru każdemu miejscu!

Litery samoprzylepne 7 cm naklejki z folii beżowy z połyskiem
⭐ Samodzielne wykonanie oznaczeń przedmiotów lub ich podpisanie nie musi stanowić problemu. Wystarczy nabyć zestaw samoprzylepnych liter. Zestawy, sprzedawane w formie arkusza 25x50cm, produkowane są z folii samoprzylepnej oracal 641.
⭐ Wysokość znaków, wynosząca 7 cm, sprawia, że doskonale nadają się do wykonywania napisów praktycznie na każdym zwartym podłożu. Produkt odporny na światło słoneczne i działanie wody. Litery wycinane ploterowo po obrysie (bez tła). Ilość liter jak na zdjęciu głównym.

➡️ Specyfikacja
- Kolor: beżowy z połyskiem
- Ilość: 1 arkusz (24 litery)
- Rozmiar arkusza: 25x50 cm
- Wysokość znaku: 7 cm
- Trwałość: 3-4 lata
- Grubość folii: 70 mikronów
- Rodzaj folii: Oracal 641
✅ Dostępne są również oferty w innych rozmiarach i kolorach.