Naklejka strzałki strzałka 7x4,5cm 42 szt pomarańczowy z połyskiem
- Na arkuszu znajduje się 42 strzałki. Samoprzylepne strzałki 7x4,5 cm kolor pomarańczowy z połyskiem. Zestawy, sprzedawane w formie arkusza 21X25 cm, produkowane są z folii samoprzylepnej oracal 641
Naklejka strzałki strzałka 7x4,5cm 42 szt pomarańczowy z połyskiem
Prezentowane przez nas strzałeczki samoprzylepne na arkuszu 21x25 cm w kolorze pomarańczowy z połyskiem i rozmiarze 7 cm wysokości oraz 4,5 cm szerokości mogą łatwo oznaczyć dowolny kierunek. Pakiety są oferowane w rozmiarze 21x25 cm. Naniesione na folie samoprzylepną oracal 641. Ten typ folii sygnowany jest przez niemieckiego producenta Orafol. Folia jest słynna ze swoich właściwości. Zawiera klej na bazie rozpuszczalnika. Jego trwałość ocenia się na 3-5 lat. Folie Oracal są też cieńsze niż inne winyle, dzięki czemu bardziej przylegają do powierzchni. Prezentowane naklejki są odporne na działanie wody i światła słonecznego.
Strzałki samoprzylepne idealnie nadają się do zabawy, ozdoby czy pomocy dydaktycznych. Ich wszechstronne zastosowanie zawdzięczamy wielu dostępnym rozmiarom i kolorom. Prócz tego istnieje możliwość umieszczenia ich w dowolnym miejscu dzięki trwałości naklejek. Dodatkowo odporność Strzałek samoprzylepnych na wiele czynników stanowi kolejną ich zaletę, ponieważ materiały, z których zostały wykonane są wysokiej jakości.
Strzałki samoprzylepne z folii
Materiał, z którego wykonane są strzałeczki, wykazuje wysoką odporność na działanie światła słonecznego oraz wody. Dzięki temu nadają się one do umieszczenia na różnych powierzchniach, zachowując trwałość na bardzo długi czas. Bardzo przydatna jest również możliwość zakupu strzałeczki w odpowiednim kolorze, aby na przykład rozróżnić zaakcentowane informacje, czy dopasować kolorystykę do ogólnej barwy tła, czy otoczenia. Produkty dostępne są w różnych rozmiarach, co umożliwia dobór takiego, który będzie w pełni spełniał nasze wymagania zależne od indywidualnych potrzeb. Za ich pomocą można w pomysłowy sposób zaakcentować wiele przedmiotów codziennego użytku, wykonać ciekawą dekorację czy oznaczyć kierunek drogi lub oznakować kolory różnych elementów.